wie is wie

Heb je een vraag? Stuur ons een mailtje via historischehuizen@stad.gent of neem rechtstreeks contact op met één van onze collega's.

Directie
Doreen Gaublomme - directeur 

Artistiek & Inhoudelijk
Martine Van Asch - coördinatie projecten en erfgoedontsluiting
Kristin Van Damme - tentoonstellingen en erfgoedprojecten

Publiekswerking
Sacha Engels - educatie en publiekswerking

Collecties
Annemie De Porre - collectiebehoud en -beheer

Tentoonstellingsadministratie
Christelle De Noble - tentoonstellingsadministratie

Ontwerp en design
Nele De Vreese - grafische vormgeving en presentatie
Geert Willems - vormgeving en projecten

Bedrijfsvoering
Sarah Catrysse - coördinatie bedrijfsvoering
Liesbeth Colpaert - bedrijfsvoering
Anne Willems - bedrijfsvoering
Katalin ChovanetzPR, trade en sponsoring

Zalenverhuur en onthaal
Sabine Burghgraeve - zalenverhuur en onthaal
Hendrik De Leenheer - administratie zalenverhuur
Ria De Caestecker - onthaal Sint-Pietersabdij
Antony Rosseel - onthaal Gravensteen
Martine Van Vooren - onthaal Gravensteen
Christoph Saerens - onthaal Gravensteen
Ayse Balkan - onthaal Gravensteen
Mie Van Daele - onthaal Gravensteen
Aelissia De Wilde - onthaal Gravensteen
Lieve Taveirne - onthaal Gravensteen

Pers, communicatie, marketing
Patty Delanghe - pers en communicatie
Joke Desaever - marketing, promotie en shop
Tine Pâquet - digitale communicatie

Office
Sabine Vercruysse - office en vrijwilligerswerking

Techniek
Alain Leveugle - logistiek en technieken
Johan Prils - logistiek en technieken

Veiligheid en gebouwen
Frederic De Schryver - hoofd veiligheid en gebouwen
Peter Derycke - facilitair consulent

Erfgoedbewaking Sint-Pietersabdij
Kristof Buyens - hoofderfgoedbewaker
Vera Gyselinck - erfgoedbewaking
Caroline Van der Vennet - erfgoedbewaking
Elke Vanderstraeten - erfgoedbewaking
Dirk Becqué - erfgoedbewaking

Erfgoedbewaking Gravensteen
Glenn Delcart - hoofderfgoedbewaking
Marc De Vogelaere - erfgoedbewaking
Gina Vangheluwe - erfgoedbewaking
Jens De Wulf - erfgoedbewaking
Hayat Yunuz - erfgoedbewaking

Oproepkrachten
Shannen Cozijns, Emmily Dhaene, Joke De Weirdt, Mica Lemaire, Chloë Meirlaen, Yves Pannier, Danny Vandekerckhove, Martine Blomme, David Bruynooghe, Hilde Buyst, Tatiana Caradjova, Guy Carton, Monique Coppens, Johan De Baets, Teun De Dobbelaere, Erwin Delheye, Marie-Claire Pieters, Liliane Van Belle, Guy Van de Meirssche, Bernarda van Poppel, Jaak De Vos, Joris Rasemont en Koen Gussé.

Vrijwilligers
Donald Auman, Johanna Blockeel, Gerald Charly Brown, Roger Cornelis, Jeannine D’hondt, Karol Da Silva Rodrigues, Patrice De Coene, Martine De Decker, Jacques De Paepe, Eric De Groote, Hilde De Sutter, Carine De Vleeschouwer, Georges De Vreeze, Marina De Wandel, Guido Delemarre, Myriam Demonie, Anne De Roo, Liesl De Wolf, Ronny Deuwel, Mustafa El Moummou, Yolande Gentier, Anne Laeremans, Marieke Laeremans, Marie-Ange Langie, Gwendolyn Marchand, Karin Marchand, Luc Martens, Inge Misschaert, Josie Mornie,  Freddy Neyt, Jean-Pierre Ongena, Yves Pannier, Jakelien Pyfferoen, Maja Reimers, Mark Schreyen, Christophe Spruyt, Simba Timmerman, Marie-Lou Vanassche, Bernard Van der Stiggel, Hilde Van Eenooghe, Chris Van Hauwaert, Antoinette Vander Linden, Lucrèce Van Renterghem, Gilbert VanKerckhove, Katrien Verhelle, Fabienne Vergaert, Hilde Vervynck, Katrien Vlassenbroeck, Philippe Bijvoet en Peter Waterschoot.